0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۴
۲
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
Japan
J League
Cerezo Osaka
۱
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۵
۰
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۰۰
Consadole Sapporo
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Vissel Kobe
۰
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
Corinthians Paulista
۰
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۴
۲
Bragantino Red Bull
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Mineiro
۳
۲
Fortaleza EC
Finished
۰۴:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gwangju FC
۱
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۳۰
Busan I. Park
۰
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Colon de Santa Fe
۰
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۰
۲
Newell's Old Boys
Finished
۰۱:۳۰
CA River Plate
۲
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly Club Matches
The New Saints FC
۲
۱
Cliftonville FC
inprogress
۱۷:۱۵
Arminia Bielefeld
۰
۱
Universitatea Craiova
inprogress
۱۸:۳۰
FC Nordsjaelland
۳
۰
Koge
Finished
۱۶:۳۰
Randers FC
۶
۲
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۶:۰۰
Yverdon-Sports
۰
۱
Dynamo Kiev
inprogress
۱۸:۳۰
SV Lippstadt 08
۳
۱
TUS Bersenbruck
Finished
۱۵:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۰
۰
1.FC Nurnberg
inprogress
۱۸:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۴
۰
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۶:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1. FC Koln II
۱
۴
Eupen
Finished
۱۵:۳۰
Znicz Pruszkow
-
-
Motor Lublin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۱
Veles Moscow
inprogress
۱۸:۰۰
FC Krasnodar II
۰
۰
FC Chayka
inprogress
۱۸:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۵
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
Rakow Czestochowa
۵
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
Hallescher FC
۱
۳
SC Paderborn 07
inprogress
۱۷:۳۰
Heeslinger SC
۳
۰
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۴:۰۰
Wuhan Three Towns
۵
۰
Hebei CFFC
Finished
۱۲:۰۰
Chengdu Qianbao Better City
۲
۲
Shenzhen FC
Finished
۱۶:۰۰
United States
MLS
Real Salt Lake
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۶:۳۰
Austin FC
۲
۲
FC Dallas
Finished
۰۵:۳۰
Inter Miami CF
۲
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۳۰
D.C. United (Washington)
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۱:۳۰
Montreal Impact
۲
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۲
۰
Chicago Fire
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Serie C
ABC Futebol Clube
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۰:۳۰
AE Altos
۰
۰
Vitoria BA
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo SP
۰
۰
Manaus FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Degerfors IF
۱
۱
AIK
inprogress
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۰
۲
BK Hacken
inprogress
۱۷:۳۰
Mjallby AIF
۰
۱
IFK Norrkoping
inprogress
۱۷:۳۰
GIF Sundsvall
-
-
Djurgardens IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Lake Macquarie City FC
۲
۳
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Weston Workers
۳
۱
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
Valentine Phoenix
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J2 League
Renofa Yamaguchi
۲
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۰
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۳:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۰۰
Jef United Ichihara Chiba
۳
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۱:۰۰
Club Atletico River Plate
۰
۱
Boston River
inprogress
۱۷:۳۰
Tanzania
Premier League
Prisons
۱
۰
Simba SC
inprogress
۱۷:۳۰
Mtibwa Sugar
۲
۴
Namungo FC
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
U19 League
Shelbourne U19
۲
۲
Sligo Rovers FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Finn Harps U19
۰
۲
Treaty United U19
inprogress
۱۸:۳۰
Morocco
Botola Pro
HUSA Agadir
۲
۳
Raja Casablanca
Finished
۰۰:۰۰
WAC Wydad Casablanca
۲
۱
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۰۰:۰۰
Mongolia
Premier League
BCH Lions
۲
۲
Khovd
Finished
۱۲:۳۰
Tuv Buganuud
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۵:۳۰
Khangarid Klub
۲
۱
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
Chile
Tercera Division
Deportes Linares
۲
۰
Provincial Osorno
Finished
۰۰:۰۰
CD Rancagua Sur
۲
۰
CD Quillon
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۰
Nova Venecia FC
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۴۵
Western Pride FC (W)
۳
۱
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Mitchelton FC
۱
۲
Ipswich Knights
Finished
۱۲:۴۵
Zimbabwe
Premier Soccer League
Highlanders
۳
۲
Black Rhinos FC
inprogress
۱۷:۳۰
CAPS United
۰
۱
ZPC Kariba FC
inprogress
۱۷:۳۰
Tenax FC
۰
۰
FC Platinum
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
1. Division
IK Start Kristiansand
۰
۱
Kongsvinger IL
inprogress
۱۷:۳۰
Stabaek
۰
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۱
۰
Skeid Oslo
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۱:۳۰
Libertad Asuncion
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۴۵
United States
USL League Two
New Jersey Copa
۲
۱
Long Island Rough Riders
Finished
۰۱:۳۰
Western Mass Pioneers
۳
۲
Vermont Green
Finished
۰۳:۰۰
Texas United
۳
۱
Blue Goose SC
Finished
۰۴:۳۰
LA Parish AC
۰
۵
Little Rock Rangers
Finished
۰۴:۳۰
Kings Hammer FC
۱
۱
Fort Wayne FC
Finished
۰۳:۳۰
Nona FC
۳
۱
Florida Elite
Finished
۰۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۰
۲
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۴:۰۰
Kaw Valley
۲
۰
Chicago City SC
Finished
۰۵:۰۰
Colorado ISA
۲
۳
Park City Red Wolves
Finished
۰۵:۰۰
The Villages
۱
۱
Tampa Bay United
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence II
۰
۴
Wake FC
Finished
۲۲:۳۰
Westchester Flames
۰
۲
FA Euro New York
Finished
۰۴:۰۰
Corpus Christi FC
۰
۰
Brazos Valley
inprogress
۰۴:۳۰
Chicago Dutch Lions
۱
۷
Chicago FC United
Finished
۰۴:۳۰
Minneapolis City
۰
۲
Peoria City
Finished
۰۳:۳۰
Ventura County Fusion
۱
۰
Central Valley Fuego II
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Rockdale Ilinden U20
۱
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic U20
۴
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۸:۱۵
Blacktown City U20
۴
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۰۷:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Vard Haugesund
۱
۱
Notodden FK
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۲
۰
Egersund IK
Finished
۱۶:۳۰
Ullern
۲
۲
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
-
-
Jerv
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۰
Uberlandia U20
inprogress
۱۶:۳۰
AC Tres Coracoes U20
۰
۰
Santarritense U20
inprogress
۱۷:۳۰
CA Serranense U20
۱
۳
America Teofilo Otoni U20
inprogress
۱۷:۳۰
Nigeria
Premier League
Enyimba
-
-
Heartland FC Owerri
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gombe United
-
-
Wikki Tourist
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Shooting Stars 3SC
-
-
Abia Warriors
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lobi Stars
-
-
Dakkada FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nasarawa United
-
-
Rivers United Dolphins
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
-
-
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kano Pillars
-
-
Enugu Rangers
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Katsina United FC
-
-
Remo Stars
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
USL Championship
Miami FC
۱
۳
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
۳
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United
۰
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Detroit City FC
Finished
۰۵:۰۰
Monterey Bay
۱
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Charleston Battery
Finished
۰۵:۰۰
Oakland Roots SC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۶:۳۰
San Diego Loyal
۵
۰
Indy Eleven
Finished
۰۶:۳۰
El Paso Locomotive FC
۵
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۲
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Spain (W)
۷
۰
Australia (W)
Finished
۰۰:۰۰
Bangladesh (W)
۰
۰
Malaysia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chile (W)
۰
۱
Venezuela (W)
Finished
۰۳:۰۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
Belgium (W)
-
-
Austria (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mexico (W)
۵
۱
Peru (W)
Finished
۰۵:۳۰
Hong Kong (W)
۱
۰
Singapore (W)
Finished
۱۶:۳۰
USA (W)
۳
۰
Colombia (W)
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Temperley
۲
۰
Flandria
Finished
۰۱:۴۰
United States
NPSL
FC Frederick
۴
۳
First State FC
Finished
۰۳:۰۰
Tallahassee SC
۰
۲
AFC Mobile
Finished
۰۳:۳۰
Pensacola
۰
۱
Jacksonville Armada U23
Finished
۰۵:۰۰
Minnesota TwinStars
۱
۲
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۴:۳۰
Appalachian FC
۰
۰
North Alabama SC
inprogress
۰۴:۰۰
Miami Dutch Lions
۰
۵
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۲:۳۰
FC Motown
۰
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
inprogress
۰۴:۰۰
Miami Beach CF
۲
۱
Miami United FC
Finished
۰۴:۰۰
Apotheos
۲
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۴:۰۰
FCM Portland
۴
۲
Las Vegas Legends
Finished
۰۳:۳۰
Joy St Louis Park
۱
۲
Minneapolis City
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Leones Negros Guadalajara
۰
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۶:۳۵
Malaysia
Liga M3
BRM FC
۰
۰
PIB FC
inprogress
۱۷:۱۵
Hong Kong
Division One League Cup
South China
۱
۲
Shatin SA
Finished
۱۲:۰۰
Central & Western
۰
۰
North District
Finished
۱۰:۰۰
Wong Tai Sin
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۰۰
Wing Yee
۶
۳
Happy Valley FC
Finished
۱۰:۰۰
Sweden
Division 1 Norra
Motala AIF FK
۰
۳
Pitea IF
Finished
۱۵:۳۰
Sandvikens IF
۴
۱
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
Taby FK
۰
۰
IF Karlstad
inprogress
۱۸:۳۰
TEAM TG FF
-
-
Sollentuna Utd FF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۳
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۲
FC Turan
inprogress
۱۷:۳۰
FK Aktobe
-
-
FC Astana
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Taraz
۱
۱
Kairat Almaty
inprogress
۱۷:۳۰
Maktaaral FC
-
-
FC Atyrau
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Argentina
Argentina Youth League
Club Comunicaciones U20
۲
۱
Canuelas FC U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Ituzaingo U20
۰
۰
Los Andes U20
Finished
۱۶:۳۰
UAI Urquiza U20
۵
۰
Deportivo Merlo U20
Finished
۱۶:۳۰
CA San Miguel U20
۳
۲
Real Pilar U20
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۱
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Serie D Group 4
Juazeirense
۰
۲
EC Jacuipense
Finished
۰۱:۳۰
Japan
J4 League
Criacao Shinjuku
۲
۲
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۰
Kagura Shimane FC
Finished
۱۰:۳۰
Nara Club
۰
۰
Sony Sendai
Finished
۱۰:۳۰
Maruyasu Industries SC
۱
۲
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۰
۴
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Vietnam
V-League 2
Pho Hien
۲
۲
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۵:۳۰
Binh Phuoc
۰
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۴:۳۰
DAK Lak
۱
۲
CLB Bong da Hue
Finished
۱۳:۰۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۲
۰
FK Ravshan Zafarabad
inprogress
۱۸:۰۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
۱
۲
AFC Eskilstuna
inprogress
۱۷:۳۰
Japan
J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Imabari FC
۰
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۰۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Fukushima United FC
Finished
۰۹:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۴
FC Gifu
Finished
۱۰:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Gyeongju Korea H&N Power
۳
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۲:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Mokpo City
Finished
۱۴:۳۰
Cheonan City
۰
۲
Yangju Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Gimhae City
۰
۲
Changwon City
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۳
۳
Sydney United
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City FC
۳
۰
Northbridge FC Bulls
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۴
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
United States
WPSL
FC Premier (W)
۲
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Pleasanton Rage (W)
۱
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۵:۳۰
Oklahoma City FC (W)
-
-
D'Feeters Kicks SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Australia
New South Wales League One
Central Coast Mariners Academy NPL
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۰۹:۳۰
China
League One
Nanjing Fengfan
۰
۱
Qingdao Manatee
Finished
۱۲:۰۰
Suzhou Dongwu
۰
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Shenyang Urban FC
۳
۱
Shanghai Jiading
Finished
۱۶:۰۰
Guangxi Baoyun FC
۰
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
Iceland Cup
HK Kopavogur
۰
۰
Dalvik/Reynir
inprogress
۱۸:۳۰
Belarus
Premier League
Dinamo Brest
-
-
Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Minsk
۲
۳
FC Belshina Bobruisk
inprogress
۱۷:۳۰
Maldives
Dhivehi Premier League
TC Sports Club
۰
۱
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League
Nam Dinh
۱
۱
TT Ha Noi
Finished
۱۵:۳۰
Mozambique
Mocambola
LD Maputo
۰
۰
Incomati
Finished
۱۶:۳۰
Bangladesh
Premier League
Bashundhara Kings
۳
۲
Sheikh Russell KC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۳
۲
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۱۵
Republic of Korea
K-4 League
Pyeongchang FC
۲
۳
Goyang KH FC
Finished
۱۴:۳۰
Incheon Namdong FC
۳
۲
Seoul Jungnang
Finished
۱۳:۳۰
Geoje Citizen FC
۱
۲
Yangpyeong FC
Finished
۱۱:۳۰
United States
USL League One
Greenville Triumph SC
۲
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۱
۲
FC Tucson
Finished
۰۴:۰۰
Central Valley Fuego
۳
۲
North Carolina
Finished
۰۷:۰۰
South Georgia Tormenta FC
۲
۳
Union Omaha
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Bankstown City Lions (W)
۱
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۵۵
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۲:۴۵
NWS Koalas (W)
۱
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney University FC (W)
۲
۰
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۱:۳۰
Manly Utd (W)
۳
۳
FNSW Institute (W)
Finished
۱۱:۳۰
Northern Tigers (W)
۷
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۵۵
Australia
Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۱
۰
Maitland FC Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Weston Workers Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Lake Macquarie Reserves
۰
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Singapore
Premier League
Geylang United FC
۱
۰
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۴:۰۰
United States
USL Women
Kaw Valley FC (W)
۰
۴
Chicago City SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Taiwan
Premier League
Hang Yuen
۰
۰
Taichung Futuro
Finished
۱۲:۳۰
Ethiopia
Premier League
Bahir Dar Kenema FC
۱
۱
Sebeta City
inprogress
۱۷:۳۰
Welkite Ketema
۳
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
Hadiya Hosaena
۲
۲
Welayta Dicha
Finished
۱۴:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Racing Club de Montevideo
-
-
Villa Espanola
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Uruguay Montevideo
۳
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۳:۴۵
Lithuania
A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۲
۰
Lietava Jonava
Finished
۱۶:۳۰
FK Suduva Marijampole
-
-
FK Zalgiris Vilnius
بازی شروع نشده است
۱۹:۲۵
Kenya
Super League
Mully Children Family
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۶:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۰
Silibwet
Finished
۱۴:۳۰
Naivas FC
۰
۰
Mwatate United
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Dedza Dynamos
۳
۲
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۷:۰۰
Kamuzu Barracks
۰
۱
Big Bullets
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Reserve League
CA Independiente Reserves
۶
۱
Patronato Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Central Cordoba Reserves
۲
۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Alta IF
۱
۱
Kjelsas Oslo
inprogress
۱۷:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۲
۱
Levanger FK
inprogress
۱۷:۳۰
Tromsdalen UIL
۱
۰
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Asker Fotball
-
-
IL Hodd Ulsteinvik
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Melbourne University (W)
۲
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
South Yarra (W)
Finished
۱۰:۰۰
Melbourne Knights (W)
۰
۸
Preston Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۹
۰
Whitehorse United SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Eltham Redbacks (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland
Capalaba
۱
۳
Eastern Suburbs
Finished
۱۴:۰۰
Gold Coast Knights
۱
۱
Queensland Lions SC
Finished
۰۹:۳۰
North and Central America
CONCACAF U20 Championship
USA U20
۵
۰
Nicaragua U20
Finished
۰۵:۰۰
Cuba U20
۰
۱
Panama U20
Finished
۰۰:۳۰
Honduras U20
۴
۱
Curacao U20
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۱
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۰۰
Tuggeranong United (W)
۲
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Wagga City Wanderers (W)
۲
۴
Gungahlin United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL Youth Queensland
Capalaba U23
۳
۰
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۴۵
Gold Coast Knights U23
۰
۲
Lions U23
Finished
۱۱:۳۰
Mitchelton U23
۱
۲
Ipswich Knights U23
Finished
۱۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Panevezys II
۵
۲
FC Garliava
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Byasen Toppfotball
۳
۰
Innstrandens IL
inprogress
۱۷:۳۰
Rosenborg BK II
۱
۱
Trygg/Lade
inprogress
۱۷:۳۰
Junkeren
۰
۰
Nardo FK Trondheim
inprogress
۱۸:۳۰
United States
UWS
KC Courage (W)
۳
۱
Wichita (W)
Finished
۰۰:۳۰
Calgary Foothills FC (W)
۲
۰
Arizona(W)
Finished
۰۵:۳۰
Sri Lanka
Super League
Police SC
۰
۱
Super Sun SC
Finished
۱۴:۳۰
SLTB SC
۰
۴
Pelicans SC
Finished
۱۴:۳۰
Solid SC
۱
۷
Java Lane SC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۱
۲
Yxhults IK
inprogress
۱۸:۳۰
Angered BK
۰
۰
Mjolby AI FF
inprogress
۱۸:۳۰
Stenungsunds IF
۱
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie B
Tombense MG
۰
۰
Nautico Capibaribe
inprogress
۱۸:۳۰
Sport Club do Recife
۰
۰
Brusque
Finished
۰۲:۰۰
Trinidad And Tobago
T & T Ascension Tournament
Defence Force FC
۰
۰
Cunupia FC
Finished
۰۳:۴۵
Deportivo PF
۱
۰
Central Soccer World FC
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Skelleftea FF
۶
۰
Ytterhogdals IK
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
1. Deild Women
HK Vikingur (W)
۱
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
-
-
Asarums IF FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ariana FC
۰
۰
FC Rosengard
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Iteno
۰
۱
3 de Febrero
inprogress
۱۸:۳۰
Atyra FC
۱
۰
River Plate Asuncion
inprogress
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۱
FC Telavi
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Coomera
۳
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۴۵
North Star
۱
۱
Souths United
Finished
۰۹:۳۰
Singapore
NFL Division 1
GFA Sporting Westlake
۲
۰
Mattar Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tiong Bahru FC
۲
۳
Warwick Knights FC
Finished
۱۶:۰۰
Bhutan
Premier League
Terton FC
۰
۵
RTC FC
inprogress
۱۷:۳۰
FC Takin
۱۱
۳
Namlha FC
Finished
۱۴:۳۰
Peru
Primera Division
Sporting Cristal Lima
۱
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۱:۰۰
Chile
Copa Chile
O'Higgins
۲
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۴:۳۰
Universidad Catolica
۳
۰
Union San Felipe
Finished
۰۲:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۱۳
۰
New Lambton FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
Brazil
Brasileiro U20
Atletico GO U20
۱
۵
Corinthians U20
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
۴
۰
Barcelona RJ
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Stord Sunnhordland FK
۱
۱
Viking 2
inprogress
۱۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Korsnas IF FK
۰
۱
Ragsveds
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Tubarao
۰
۲
CA Carlos Renaux
inprogress
۱۸:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Tukums 2000
۰
۰
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
07 Vestur Sorvagur
۰
۰
B36 Torshavn
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۰
۱
Floya
inprogress
۱۸:۳۰
Lorenskog IF
۱
۰
Harstad IL
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B Women
CA Atlas (W)
۱
۲
Velez Sarsfield (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۳
HFX Wanderers FC
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie D Group 1
Nautico RR
۴
۲
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۰
۲
Assyriska United IK
inprogress
۱۷:۳۰
Assyriska Foreningen
-
-
IFK Lidingo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
South Africa
League Women
Johannesburg Uni (W)
۴
۱
Thunderbirds Ladies (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Os Turnforening
۱
۳
FC Lyn Oslo
inprogress
۱۷:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
CA Liniers Bahia Blanca
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Juventud Unida Gualeguaychu
۳
۱
Club Atletico Parana
inprogress
۱۸:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Viltis Vilnius
۰
۱
Kauno Zalgiris II
inprogress
۱۸:۳۰
United States
NISA
Chattanooga FC
۰
۰
Michigan Stars
Finished
۰۴:۰۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۱
۰
FC Gareji
inprogress
۱۸:۳۰
FC Spaeri
۰
۰
FC Merani Martvili
inprogress
۱۸:۳۰
FC Samtredia
۳
۰
Fc Merani Tbilisi
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۰
BK Astrio
inprogress
۱۸:۳۰
Belarus
Reserve League
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۱
۲
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Neman Grodno Reserves
۰
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Slutsk Reserves
۰
۳
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
Elite One
Canon Sportif de Yaounde
۰
۰
Racing de Bafoussam
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Tonnerre Yaounde
۰
۰
Yong Sp. Academy
inprogress
۱۹:۰۰
Stade Renard
۰
۰
Djiko FC de Bandjoun
inprogress
۱۹:۰۰
Union Sportive de Douala
۰
۰
APEJES FC
inprogress
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۰
۰
AS Fortuna de Mfou
inprogress
۱۹:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
AF Amadou Diallo
-
-
ES Bafing
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰